solust border sagust border
sol border border
Forum ˇ Linki ˇ NEWS ˇ nasz patron ˇ Strona Główna ˇ KontaktListopad 18 2017 18:14:33
Nawigacja
ZSB - organizacja
  Strona główna
  Forum
  Linki
  News
  Szukaj
  Galerie zdjęć
  Archiwum
  Kontakt
  Plan lekcji 2009/2010
  Nasze osiągnięcia
  nabór uczniów 2010/2011
  Podręczniki
  Prawa Człowieka prawa Dziecka

egzaminy
  Matura 2010
  Egzamin zawodowy 2010

Publikacje
  Artykuły
  Publikacje nauczycieli
  Publikacje uczniów

Koła zainteresowań
  Informatyka i ECDL
  Akademia CISCO
  Geodezja
  Liga Ochrony Przyrody

Pobierz
  dla nauczycieli
  dla uczniów

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 27
Najnowszy Użytkownik: ~ratowniczy
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~gordon
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 8
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~wszechmogacyy (6 pkt.)
3) ~Lizaczek (6 pkt.)
4) ~Geoeye (3 pkt.)
5) ~Sanfii (2 pkt.)
6) ~Stivi163 (2 pkt.)

ECDL w naszej szkole

Projekty współfinansowane z EFS

Laboratorium Edukacyjne ECDL

Akademia CISCO

Witamy
Witaj w serwisie Zespołu Szkół Budowlanych
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 ~ratowniczy199 tygodni
 ~blogogirl227 tygodni
 ~marinaes230 tygodni
 ~marianoqa230 tygodni
 ~blabla123456231 tygodni
 ~onlinenow253 tygodni
 ~monspascabs254 tygodni
 ~Stivi163294 tygodni
Najnowsze posty
Start
[1 / 1147]
Najciekawsze Tematy
Start
[1147]
Uwaga Konkurs "Mistrz Klawiatury ZSB"
Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na

"MISTRZA KLAWIATURY"


Zmagania na mistrza pisarza w układzie QWERTY odbędą się
1 czerwca 2010 (wtorek) o godz. 12.30 w sali komputerowej (207).

Ocenie podlegać będzie:
szybkość i poprawność przepisania przygotowanego tekstu.

Zapisy w sali komputerowej.
program którego używać będziemy podczas konkursu możesz pobrac tutaj
Jasło i okolice pod wodą

W wyniku opadów deszczu, wiele miejsc w Polsce znalazło się pod wodą, w tym rówież tereny Jasła i jego okolice. Obejrzyj co piszą lokalne portale Internetowe:
terazjaslo
terazjaslo
nowiny24
jaslonet
jaslo4u
jaslo4u
 
Zdobądź Certyfikat Akademii CISCO

W kwietniu 2010 roku, nasza szkoła przystąpiła do Programu Cisco Networking Academy. Program ten jest kierowany do szerokiego kręgu odbiorców. Adresatami programu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci studiów oraz osoby, które chcą uzyskać nowe umiejętności w ramach przekwalifikowania zawodowego. Podstawowy kurs w Cisco Networking Academy obejmuje 4 semestry i przygotowuje do uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Uczestnicy tego kursu nabywają umiejętności niezbędne do projektowania, budowania i bieżącej obsługi małych i średnich sieci komputerowych. Akademie Cisco oferują także kursy zaawansowanych technologii sieciowych oraz kursy podstaw informatyki i programowania komputerów.
ETAP WOJEWÓDZKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „USUWAMY AZBEST” ROZSTRZYGNIĘTY!!!
Newsy22 marca 2010 roku w siedzibie Kuratorium Rzeszowskiego zostały wręczone nagrody laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Usuwamy azbest, w którym uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle zajęli pierwsze miejsce. Teraz będą walczyć o atrakcyjne nagrody w etapie ogólnopolskim. Konkurs ma na celu podnieść świadomość na temat azbestu, zagrożeń, jakie ze sobą niesie, obowiązków mieszkańców dotyczących jego usuwania, a także zachęcić młodzież do upowszechniania wiedzy w lokalnych społecznościach na ten temat - wyjaśnia Kinga Dębiec z firmy Principle, która na zlecenie Ministerstwa Gospodarki zrealizowała...
Certyfikowane Laboratorium egzaminacyjne ECDL w naszej szkole
NewsyW nowym modelu ECDL 2009 zgodnym z jakościowymi wymaganiami Fundacji ECDL wszystkie egzaminy muszą odbywać się na komputerach w certyfikowanym laboratorium ECDL. Zasadnym jest zatem i koniecznym certyfikowanie pracowni komputerowych do wymagań laboratorium ECDL. Nasza szkoła posiada odpowiednią infrastrukturę techniczną i personel o odpowiednich kwalifikacjach, do należytego wykonywania obowiązków wynikających z realizacji procedur egzaminacyjnych. W związku z tym, w lutym 2010 roku, uzyskaliśmy status „Laboratorium Edukacyjne ECDL". Dzięki temu możemy przeprowadzać Testy ECDL dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studentów studiów dziennych licencjackich oraz magisterskich.
Akademia, upamiętniająca 70 - lecie Zbrodni Katyńskiej
Newsy    W dniu 9 kwietnia 2010 w Zespole Szkół Budowlanych odbyła się Akademia, upamiętniająca 70 - lecie Zbrodni Katyńskiej.
   Katyń jest dla Polaków symbolem zbrodniczej polityki systemu sowieckiego wobec narodu polskiego. W stosunkach polsko-sowieckich lat 1917-1991 Katyń jest momentem kulminacyjnym. „Zbrodnia Katyńska"jest pojęciem umownym, odniesionym do jednego z miejsc eksterminacji polskiej elity przywódczej w latach II wojny światowej, najwcześniej odkrytego - lasu katyńskiego pod Smoleńskiem.
   Zbrodnia Katyńska to skrytobójczy mord dokonany przez Sowietów na blisko 22 tysiącach obywatelach państwa polskiego, których...

 
Giełda Zawodów 2010
NewsyW dniach 8-11 lutego 2010 roku, w Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, odbyła się Giełda Zawodów. Szkoły ponadgimnazjalne oraz instytucje wspierające oświatę zaprezentowali ofertę swoich placówek gimnazjalistom . Uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu jasielskiego mieli okazje zapoznać sie z możliwościami dalszej edukacji w ogólnokształcącej jak i zawodowej. Odwiedzający giełdę zawodów mogli uzyskać wyczerpujące informacje o warunkach naboru i bazie dydaktycznej szkół w których chcieliby kontynuować dalszą naukę, zabierali ze sobą ulotki informacyjne od poszczególnych szkół oraz druki podań.

obejrzyj galerie zdjęć

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne JASŁO 2010
NewsyW dniu 20 stycznia 2010 w Zespole Szkół Budowlanych odbywały Podkarpackie Spotkania Edukacyjne JASŁO 2010.

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne były w godzinach od 9-tej do 14-tej.

W spotkaniach brała udział młodzież szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego. Mieli oni szansę na bezpośredni kontakt z uczelniami - rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. Uczniowie uzyskali informacje o: zasadach rekrutacji, warunkach studiowania, zakwaterowania – domy studenckie, wymianie studenckiej z uczelniami zagranicznymi itp. Dzięki temu absolwentom szkół ponadgimnazjalnym łatwiej będzie w przyszłości wybrać dalszą drogę kształcenia.

obejrzyj galerię zdjęć z imprezy

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne JASŁO 2010Miło nam poinformować, ze w dniu 20 stycznia 2010 w Zespole Szkół Budowlanych odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne JASŁO 2010.
Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 14-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, wymiana studencka z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni, które goszczą w naszych miastach.

Uczestnicy - wystawcy Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych 2010
Więcej informacji na temat Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2010

Wyniki konkursu "AZBEST OUT"
Newsy

13 stycznia 2010 w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Ekologiczny.
Wzięło w nim udział czterdziestu sześciu uczniów szkół średnich z powiatu jasielskiego. Był to to ostatni z punktów realizowanego przez naszą szkołę programu w ramach ogólnopolskiej akcji „Usuwamy azbest”, ogłoszonej przez Ministerstwo Gospodarki.

Nasza szkoła przystąpiła w ubiegłym roku do realizacji ogólnopolskiego konkursu, który miał na celu uświadamianie zagrożeń związanych z azbestem oraz zachęcanie społeczności do właściwego usuwania wyrobów zawierających azbest. Uczniowie szkoły, przy współpracy z nauczycielami, zaprojektowali program pod hasłem AZBEST OUT który szczegółowo wdrażali w życie społeczności lokalnej.


(obejrzyj galerię zdjęć)

Noworoczny Dar 2010
NewsyTradycyjnie już jak co roku, Zespół Szkół Budowlanych brał udział w 13 finale charytatywnej akcji - "Noworoczny Dar" . W tym roku dochód przeznaczony będzie na zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Ratunkowego i Pogotowia Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W naszej szkole przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na ten cel. Również w ramach tej akcji uczniowie naszej szkoły we współpracy z nauczycielami, przygotowali spektakl teatralny pt. "Jasełka". Spektakl ten został wystawiony 13 stycznia 2010 w jasielskim Domu Kultury.

(obejrzyj galerię zdjęć ze spektaklu)

Strona 1 z 2 1 2 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~onlinenow
DATA: 09/01/2013 22:47
payday loan

~monspascabs
DATA: 04/01/2013 20:38
http://quick
cash2day.com

~Stivi163
DATA: 27/03/2012 20:32
e a kiedy są dni otwarte w budowlance??

~myszka
DATA: 02/07/2010 14:05
oo widze że dużo osób sie wybiera na profil geodezyjny heheh ja też ;D No to ja też licze na podpowiadanie xDD

~Sanfii
DATA: 21/06/2010 22:45
ja też się wybieram do geodezyjnych.. jak co to bd mi podpowiadać smiley

~Lizaczek
DATA: 10/05/2010 14:01
Ja jestem z brzostku ale nie będe tu pisac jak sie nazywam;p to może bedziemy razem do klasy chodzic jak nie pójde do kołaczyc

~gordon
DATA: 04/05/2010 14:15
Ja też.. Skąd jesteś Lizaczku?? Przedstaw sie albo podaj jakieś swoje dane...

~Lizaczek
DATA: 27/04/2010 19:57
tak ja sie wybieram do tech geodezyjnego a ty gordon ?

~gordon
DATA: 20/04/2010 13:51
http://www.takeagift.
pl/polecam:118638

~gordon
DATA: 07/04/2010 13:09
Czy wybiera się ktoś na kierunek technik-geodeta?? Pozdrosmiley

sag border
sol alt sagalt


48880 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme : design By: MerT